MEANWELL - HLG-240H-48A , Venkovní napájecí zdroj 48V 240W
Výrobca
OEM
KódITA158503
Part No.HLG-240H-48A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 11x
OEM
Kód: ITA158503
Part No.: HLG-240H-48A
Mean Well HLG-240H-48A napájecí zdroj vhodný pro LED osvětlení a pouliční osvětlení * výstupní napětí a konstantní proud lze nastavovat pomocí vestavěného potenciometru * aktivní funkce PFC * SELV, F * pasivní chlazení Výkon: 240W Výstupní napětí: 48V ...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Mean Well HLG-240H-48A napájecí zdroj vhodný pro LED osvětlení a pouliční osvětlení * výstupní napětí a konstantní proud lze nastavovat pomocí vestavěného potenciometru * aktivní funkce PFC * SELV, F * pasivní chlazení Výkon: 240W Výstupní napětí: 48V Výstupní proud: 5A Univerzální vstup: 90~305V AC, 127~431V DC Účinnost: 93,5% Provozní teplota: -40 ~ +70°C MTBF: 207,9K hod. Stupeň krytí: IP65 Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová, teplotní Rozměry: 244,2x68x38,8mm Hmotnost: 1,3kg