MEANWELL - HLG-240H-54A, Venkovní napájecí zdroj 54V 240W
Výrobca
OEM
KódITA158504
Part No.HLG-240H-54A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 7x
OEM
Kód: ITA158504
Part No.: HLG-240H-54A
Mean Well HLG-240H-54A napájecí zdroj vhodný pro LED osvětlení a pouliční osvětlení * výstupní napětí a konstantní proud lze nastavovat pomocí vestavěného potenciometru * aktivní funkce PFC * SELV, F * pasivní chlazení Výkon: 240,3W Výstupní napětí: 54...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Mean Well HLG-240H-54A napájecí zdroj vhodný pro LED osvětlení a pouliční osvětlení * výstupní napětí a konstantní proud lze nastavovat pomocí vestavěného potenciometru * aktivní funkce PFC * SELV, F * pasivní chlazení Výkon: 240,3W Výstupní napětí: 54V Výstupní proud: 4,45A Univerzální vstup: 90~305V AC, 127~431V DC Účinnost: 94% Provozní teplota: -40 ~ +70°C MTBF: 207,9K hod. Stupeň krytí: IP65 Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová, teplotní Rozměry: 244,2x68x38,8mm Hmotnost: 1,3kg