MEANWELL - LRS-100-24 - Průmyslový napájecí zdroj 24V 100W
| Výrobca |
OEM |
|---|---|---|
| Kód | ITA170580 | |
| Part No. | LRS-100-24 | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA170580
Part No.: LRS-100-24
Záruka firma: 36 Mesiacov
OEM
Part No.: LRS-100-24
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V, výstupním výkonem 100W. Technické parametry: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 108W Výstupní napětí 24V DC, 21.6...28.8V DC Vnější rozměry 129...