MEANWELL - LRS-150-15 - Průmyslový napájecí zdroj 15V 150W
Výrobca
OEM
KódITA170591
Part No.LRS-150-15
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 7x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170591
Part No.: LRS-150-15
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 15V, výstupním výkonem 150W. Technické parametry: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 150W Výstupní napětí 15V DC, 13.5...18V DC Vnější rozměry 159 x...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 15V, výstupním výkonem 150W. Technické parametry: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 150W Výstupní napětí 15V DC, 13.5...18V DC Vnější rozměry 159 x 97 x 30mm Výstupní proud 10A Hmotnost 480g Počet výstupů 1 Montáž k vestavbě Pracovní teplota -30...70°C Napájecí napětí 85...132 / 170...264V AC, 240...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu Účinnost 88.5% Řada LRS-150 Druh krytu 241A Vlastnosti zdrojů/měničů: příkon bez zatížení <0,5 W rozsah výstupních napětí nastavovaný přepínačem jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Další informace Hmotnost brutto: 0.44 kg