MEANWELL LRS-150-24 Průmyslový napájecí zdroj 24V 150W
Výrobca
OEM
KódITA123874
Part No.LRS-150-24
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 18x
OEM
Kód: ITA123874
Part No.: LRS-150-24
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V, výstupním výkonem 150W. Zdroj z nové modelové řady k předcházejícímu modelu RS-150-24. Vyznačuje se zejména novým designem o menších rozměrech. Technické parametry: ...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový značkový modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V, výstupním výkonem 150W. Zdroj z nové modelové řady k předcházejícímu modelu RS-150-24. Vyznačuje se zejména novým designem o menších rozměrech. Technické parametry: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 156W Výstupní napětí 24V DC, 21.6...28.8V DC Vnější rozměry 159 x 97 x 30mm Výstupní proud 6.5A Hmotnost 480g Počet výstupů 1 Montáž k vestavbě Pracovní teplota -30...70°C Napájecí napětí 85...132 / 170...264V AC, 240...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu Účinnost 89% Řada LRS-150 Druh krytu 241A Vlastnosti zdrojů/měničů: příkon bez zatížení <0,5 W rozsah výstupních napětí nastavovaný přepínačem jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Další informace Hmotnost brutto: 0.42 kg Bezpečnostní upozornění: *Montáž průmyslových zdrojů je nutné provádět jen při vypnutém napájecím napětí a smí ji provádět pouze osoba s patřičnou elektrotechnickou kvalifikací v souladu s dotčenými předpisy. *Průmyslové napájecí zdroje jsou zařízeními I.třídy podle normy EN-60950, vždy musí být připojeny k energetické síti v které je jako ochrana proti úrazu elektrickým proudem použito uzemnění. *Jakékoliv zásahy do zdroje smí provádět pouze autorizovaný servis, v opačném případě zaniká záruka a výrobce ani dodavatel nezodpovídá za případné škody na majetku a zdraví takovým zdrojem způsobených. *Je nutné dodržet všechny výrobcem specifikované podmínky pro provoz (vstupní napětí, výkonové/proudové zatížení, relativní vlhkost bez kondenzace, teplotu, cirkulaci vzduchu pro chlazení, apod.)