MEANWELL - MDR-100-12 - Průmyslový napájecí zdroj 12V 100W na DIN lištu
Výrobca
OEM
KódITA170599
Part No.MDR-100-12
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 5x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170599
Part No.: MDR-100-12
Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well na DIN lištu s rozšířeným rozsahem provozních teplot s nastavitelným výstupním napětím 24V a výstupním výkonem 100W. Zdroj má zabudované PFC, ochrany proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a teplotní....
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well na DIN lištu s rozšířeným rozsahem provozních teplot s nastavitelným výstupním napětím 24V a výstupním výkonem 100W. Zdroj má zabudované PFC, ochrany proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a teplotní. Zdroj je vhodný pro napájení telekomunikační techniky. Vlastnosti a funkce: • Montáž na DIN lištu • Uzavřené provedení •Šroubové terminály s ochranou před dotykem • Ochrana proti: přepětí, přetížení a zkratu • Zabudovaný odrušovací filtr, nízké zbytkové vlnění • Omezení proudu a auto recovery • 100% Burn-In-Test při plném zatížení • LED kontrolka pro zapnutí • Izolační třída II • Signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO) Technické parametry: Typ zdroje spínaný Výkon 90W Výstupní napětí 12V DC, 12...15V DC Výstupní proud 7.5A Napájecí napětí 85...264V AC, 120...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Montáž DIN Vnější rozměry 55 x 90 x 100mm Hmotnost 420g Počet výstupů 1 Pracovní teplota -20...70°C Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, přepětí, proti zkratu Účinnost 85% Řada MDR-100 Doplňkové funkce: aktivní PFC signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO) Vlastnosti zdrojů/měničů: příkon bez zatížení <0,8 W jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Další informace Hmotnost brutto: 0.44 kg