MEANWELL NDR-240-24 Prům. nap. zdroj 24V 10A
Výrobca
OEM
KódITA089183
Part No.NDR-240-24
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 5x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA089183
Part No.: NDR-240-24
Průmyslový spínaný síťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 24V 240W na DIN lištu. Renomovaný výrobce průmyslových napájecích zdrojů MEAN WELL před časem inovoval modelovou řadu "DR" na novou typovou produkci s označením "NDR". Mezi vlastnosti a funkce inovo...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový spínaný síťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 24V 240W na DIN lištu. Renomovaný výrobce průmyslových napájecích zdrojů MEAN WELL před časem inovoval modelovou řadu "DR" na novou typovou produkci s označením "NDR". Mezi vlastnosti a funkce inovované produktové řady NDR patří: • SLIM (úzký) design pro úsporu místa v racku • Univerzální vstup (90~264VAC 127~370VDC) • Přímá montáž na DIN lištu (TS-35/7.5, TS-35/15) • Uzavřená konstrukce (ochrana proti dotyku) • Atest vyhoření při 100% zatížení • Vysoká účinnost (dle modelu, až 92,5%) • Atest UL 508 (industrial control equipment) • Ochrana proti přetížení pomocí proudového omezení (auto recovery) • Integrované ochrany proti zkratu, přetížení, přepětí • LED ukazatel pro DC OK Funkce a vlastnosti: Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje slim Výkon 240W Výstupní napětí 24V DC, 24...28V DC Výstupní proud 10A Napájecí napětí 90...264V AC, 127...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Montáž DIN Vnější rozměry 63 x 125.2 x 113.5mm Hmotnost 1kg Počet výstupů 1 Pracovní teplota -20...70°C Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu Účinnost 88.5% Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Řada NDR-240 Doplňkové funkce: aktivní PFC signalizace správnosti výstupního napětí Další informace Hmotnost brutto: 0.98 kg Aktivace teplotní ochrany u NDR typové série Pro obnovu funkce je třeba zdroj vypnout a po chvilce zapnout, protože po návratu teploty do bezpečných mezí se výstupní napětí neobnoví, pokud zdroj není restartován. Bezpečnostní upozornění: • Montáž průmyslových zdrojů je nutné provádět jen při vypnutém napájecím napětí a smí ji provádět pouze osoba s patřičnou elektrotechnickou kvalifikací v souladu s dotčenými předpisy. • Průmyslové napájecí zdroje jsou zařízeními I.třídy podle normy EN-60950, vždy musí být připojeny k energetické síti v které je jako ochrana proti úrazu elektrickým proudem použito uzemnění. • Jakékoliv zásahy do zdroje smí provádět pouze autorizovaný servis, v opačném případě zaniká záruka a výrobce ani dodavatel nezodpovídá za případné škody na majetku a zdraví takovým zdrojem způsobených. • Je nutné dodržet všechny výrobcem specifikované podmínky pro provoz (vstupní napětí, výkonové/proudové zatížení, relativní vlhkost bez kondenzace, teplotu, cirkulaci vzduchu pro chlazení, apod.)