MEANWELL - RSD-100B-12 - Měnič DC/DC uzavřený 100W z 16-31V na 12V
| Výrobca |
OEM |
|---|---|---|
| Kód | ITA170563 | |
| Part No. | RSD-100B-12 | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA170563
Part No.: RSD-100B-12
Záruka firma: 24 Mesiacov
OEM
Part No.: RSD-100B-12
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 12V 100W MeanWell. Technické parametry: Druh měniče: DC/DC Výkon : 100.8W Vstupní napětí : 16.8...31.2V Výstupní napětí : 12V DC Výstupní proud : 8.4A Druh krytu : 999A Vnější rozměry : 161x68x36mm Hmotnost : 0.6k...