MEANWELL - RSD-200B-48 - Měnič DC/DC uzavřený 200W z 17-36V na 48V
Výrobca
OEM
KódITA170565
Part No.RSD-200B-48
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 9x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170565
Part No.: RSD-200B-48
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 48V 200W MeanWell. Technické parametry: Typ převodníku DC/DC Výkon 201.6W Vstupní napětí 16.8...31.2V Výstupní napětí 48V DC Výstupní proud 4.2A Druh krytu 203A Vnější rozměry 191 x 86 x 40mm Hmotnost 0.94kg Účinn...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 48V 200W MeanWell. Technické parametry: Typ převodníku DC/DC Výkon 201.6W Vstupní napětí 16.8...31.2V Výstupní napětí 48V DC Výstupní proud 4.2A Druh krytu 203A Vnější rozměry 191 x 86 x 40mm Hmotnost 0.94kg Účinnost 89% Pracovní teplota -40...70°C Ochrana před opačnou polaritou Ochrana proti zkratu Ochrana proti přehřátí Ochrana proti přetížení Ochrana nárůst napětí Izolační napětí 4kV DC Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Montáž k vestavbě Řada RSD-200 Počet výstupů 1