MEANWELL - RSP-1000-48 - Průmyslový napájecí zdroj 48V 1000W, vestavbový
Výrobca
OEM
KódITA170598
Part No.RSP-1000-48
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 10x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170598
Part No.: RSP-1000-48
Profesionální spínaný modulový napájecí zdroj MeanWell s nastavitelným výstupním napětím 43-55V a výstupním výkonem 1000W pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem. Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 1008W Výstupní napě...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Profesionální spínaný modulový napájecí zdroj MeanWell s nastavitelným výstupním napětím 43-55V a výstupním výkonem 1000W pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem. Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 1008W Výstupní napětí 48V DC, 43...55V DC Vnější rozměry 295 x 127 x 41mm Výstupní proud 21A Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Hmotnost 1.95kg Počet výstupů 1 Montáž k vestavbě Pracovní teplota -20...60°C Napájecí napětí 90...264V AC, 127...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu Účinnost 90% Řada RSP-1000 Doplňkové funkce: aktivní PFC paralelní provoz Další informace Hmotnost brutto: 1.89 kg Obrázek je pouze ilustrační