MEANWELL - RSP-320-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 24V (320W)
Výrobca
OEM
KódITA170574
Part No.RSP-320-24
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 8x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170574
Part No.: RSP-320-24
Značkový průmyslový uzavřený modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V a vysokým výstupním výkonem 320W určený zejména k napájení většího počtu aktivních prvků. Spínané vestavné napájecí zdroje AC/DC se stabilizovaným výstupním ...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Značkový průmyslový uzavřený modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V a vysokým výstupním výkonem 320W určený zejména k napájení většího počtu aktivních prvků. Spínané vestavné napájecí zdroje AC/DC se stabilizovaným výstupním napětím a vysokou účinností. Zdroje jsou vybaveny šroubovacími terminály a dolaďovacím trimrem výstupního napětí. Vlastnosti a funkce Typ zdroje spínaný Druh napájecího zdroje modulový Výkon 321.6W Výstupní napětí 24V DC, 20...26.4V DC Vnější rozměry 215 x 115 x 30mm Výstupní proud 13.4A Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Hmotnost 900g Počet výstupů 1 Montáž k vestavbě Pracovní teplota -30...70°C Napájecí napětí 88...264V AC, 124...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu Účinnost 89% Řada RSP-320 Druh krytu 207A Doplňkové funkce aktivní PFC Související články MHS012 Hmotnost brutto: 0.86 kg