MEANWELL RSP-320-27 Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 27V (320W)
Výrobca
OEM
KódITK845239
Part No.RSP-320-27
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 20x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITK845239
Part No.: RSP-320-27
Značkový průmyslový uzavřený modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V a vysokým výstupním výkonem 320W určený zejména k napájení většího počtu aktivních prvků. Spínané vestavné napájecí zdroje AC/DC se stabilizovaným výstupním ...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Značkový průmyslový uzavřený modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V a vysokým výstupním výkonem 320W určený zejména k napájení většího počtu aktivních prvků. Spínané vestavné napájecí zdroje AC/DC se stabilizovaným výstupním napětím a vysokou účinností. Zdroje jsou vybaveny šroubovacími terminály a dolaďovacím trimrem výstupního napětí. Vlastnosti a funkce yp napájecí zdroje spínaný Druh napájecí zdroje modulový Výkon 321.3W Vnější rozměry 215x115x30mm Výstupní proud 11.9A Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Hmotnost 900g Pracovní teplota -30...70°C Počet výstupů 1 Montáž k vestavbě Elektrické připojení svorkovnice Ochrana nárůst napětí, proti přehřátí, proti přetížení, proti zkratu Napájecí napětí 88...264V AC, 124...370V DC Účinnost 89% Řada RSP-320 Druh krytu 207A Doplňkové funkce aktivní PFC Související články MHS012 Výstupní napětí 26...31.5V DC, 27V DC Hmotnost brutto: 849.6 g