MEANWELL - SD-150C-12 - Měnič DC/DC uzavřený 150W z 36-72V na 12V
Výrobca
OEM
KódITA170586
Part No.SD-150C-12
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 10x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170586
Part No.: SD-150C-12
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 12V 150W MeanWell. Technické parametry: Typ převodníku DC/DC Výkon 150W Vstupní napětí 36...72V Výstupní proud 12.5A Druh krytu 906 Vnější rozměry 199x110x150mm Hmotnost 860g Účinnost 77% Pracovní teplota -10...60...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 12V 150W MeanWell. Technické parametry: Typ převodníku DC/DC Výkon 150W Vstupní napětí 36...72V Výstupní proud 12.5A Druh krytu 906 Vnější rozměry 199x110x150mm Hmotnost 860g Účinnost 77% Pracovní teplota -10...60°C Ochrana nárůst napětí, proti přetížení, proti zkratu Izolační napětí 2kV Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Montáž k vestavbě Řada SD-150 Počet výstupů 1 Související články DRL-02, DRP-03 Výstupní napětí 12V DC Hmotnost brutto: 803.3 g Záruka (měsíců): 24 Označení výrobce: SD-150C-12