MEANWELL - SD-200B-48 - DC/DC měnič napětí z 19-36V na 48V (200W)
Výrobca
OEM
KódITA170585
Part No.SD-200B-48
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 10x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170585
Part No.: SD-200B-48
DC/DC měnič napětí s širokým rozsahem vstupního napětí19-36V DC a nastavitelným výstupním napětím v rozsahu 43-53V DC. Výstupní výkon 201,6W, měnič je ochráněn proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a přehřátí. Chlazení měniče je konvekcí. Vlastno...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
DC/DC měnič napětí s širokým rozsahem vstupního napětí19-36V DC a nastavitelným výstupním napětím v rozsahu 43-53V DC. Výstupní výkon 201,6W, měnič je ochráněn proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a přehřátí. Chlazení měniče je konvekcí. Vlastnosti: • uzavřený kryt, šroubové svorky • ochrana před přetížením, vypnutí při pulsním přetížení, automatická obnova • široký rozsah vstupního napětí 2:1 • stejnosměrné oddělení vstupu a výstupu • vstupní/výstupní izolace 1500 V • regulované výstupní napětí • odolný vůči zkratu Podrobné technické parametry: Výstupní napětí: 48V Výstupní proud: 0 ~ 4.2A Výkon: 201,6W Zvlnění: 200mVp-p Nastavení výstupního napětí: 43-53V Vstupní napětí: 19-36V DC Účinnost: 86% Ochrana proti přetížení: 105-135% Ochrana proti přepětí: 16,8-20V Ochrana proti přehřátí: 95°+-5°C Hmotnost: 1,1kg Rozměry: 215/115/50mm