MEANWELL - SD-200C-12 - Měnič DC/DC 36-72V DC na 12V 200W 16.7A
Výrobca
OEM
KódITA170584
Part No.SD-200C-12
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 6x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170584
Part No.: SD-200C-12
DC/DC měnič napětí s širokým rozsahem vstupního napětí 36-72V DC. Výstupní napětí 12V. Výstupní výkon 200,4W. Měnič je ochráněn proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a přehřátí. Chlazení měniče je konvekcí. Technické parametry: Druh měniče: DC/DC...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
DC/DC měnič napětí s širokým rozsahem vstupního napětí 36-72V DC. Výstupní napětí 12V. Výstupní výkon 200,4W. Měnič je ochráněn proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a přehřátí. Chlazení měniče je konvekcí. Technické parametry: Druh měniče: DC/DC Výkon: 200.4W Vstupní napětí: 36...72V Výstupní napětí: 12V DC Výstupní proud: 16.7A Druh krytu: 912H Vnější rozměry: 215x115x50mm Hmotnost: 1100g Účinnost: 84% Pracovní teplota: -20...60°C Ochrana: před přetížením OPP, proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, protizkratové SCP Izolační napětí: 2kV Montáž: k vestavbě Řada výrobce: SD-200 Počet výstupů: 1 Záruka (měsíců): 24