MEANWELL SD-200C-24 Měnič DC/DC 36-72V DC na 24V 200W 8,4A
Výrobca
OEM
KódITK547809
Part No.SD-200C-24
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 23x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITK547809
Part No.: SD-200C-24
DC/DC měnič napětí s širokým rozsahem vstupního napětí 36-72V DC. Výstupní napětí je nastavitelné v rozsahu 23-30V DC s přesností +-1%. Výstupní výkon 201,6W, 8,4A. Měnič je ochráněn proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a přehřátí. Chlazení měni...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
DC/DC měnič napětí s širokým rozsahem vstupního napětí 36-72V DC. Výstupní napětí je nastavitelné v rozsahu 23-30V DC s přesností +-1%. Výstupní výkon 201,6W, 8,4A. Měnič je ochráněn proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a přehřátí. Chlazení měniče je konvekcí. • Výstupní napětí: 24V • Výstupní proud: 0-8,4A • Výkon: 201,6W • Zvlnění 150mVp-p • Nastavení výstupního napětí: 23-30V • Vstupní napětí: 36-72V DC • Účinnost: 86% • Ochrana proti přetížení: 105-135% • Ochrana proti přepětí: 31,5-37,5V • Ochrana proti přehřátí: 95°+-5°C • Hmotnost: 1,1kg • Rozměry: 215/115/50mm Technické parametry: Typ převodníku DC/DC Výkon 201.6W Vstupní napětí 36...72V Výstupní napětí 24V DC Výstupní proud 8.4A Druh krytu 912H Vnější rozměry 215 x 115 x 50mm Hmotnost 1100g Účinnost 86% Pracovní teplota -20...60°C Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu Izolační napětí 2kV Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Montáž k vestavbě Řada SD-200 Počet výstupů 1 Související články MHS012 Hmotnost brutto: 0.98 kg Záruka (měsíců): 24