MEANWELL - SD-500L-48 - DC/DC měnič napětí uzavřený 504W z 19-72V na 48V
Výrobca
OEM
KódITA170581
Part No.SD-500L-48
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 10x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170581
Part No.: SD-500L-48
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 48V 504W MeanWell. Technické parametry: Výkon 504W Rozsah vstupního napětí 19-72VDC DC aktivní omezovač proudových rázů Široký rozsah vstupního napětí 4:1-2:1 (24V: 19-72VDC, 96V: 72-144VDC) Ochrana proti zkratu /...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový měnič napětí DC/DC uzavřený 48V 504W MeanWell. Technické parametry: Výkon 504W Rozsah vstupního napětí 19-72VDC DC aktivní omezovač proudových rázů Široký rozsah vstupního napětí 4:1-2:1 (24V: 19-72VDC, 96V: 72-144VDC) Ochrana proti zkratu / přetížení / přepětí / přehřátí / přepólování (pomocí pojistky) 2000VAC I/O izolace Aktivní chlazení (chlazení prouděním vzduchu pomocí DC ventilátoru s funkcí ovládání rychlosti) Výstupní OK signál Zabudované dálkové ovládání (on/off) Vestavěná funkce remote sense Hmotnost: 1150g