MEANWELL - SDR-240-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 240W na DIN
Výrobca
OEM
KódITA170572
Part No.SDR-240-24
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 7x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA170572
Part No.: SDR-240-24
Průmyslový napájecí zdroj 24V 240W značky MeanWell na DIN lištu. Typ zdroje spínaný Výkon 240W Výstupní napětí 24V DC, 24...28V DC Výstupní proud 10A Napájecí napětí 88...264V AC, 124...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Montáž DIN Vnější rozměry...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový napájecí zdroj 24V 240W značky MeanWell na DIN lištu. Typ zdroje spínaný Výkon 240W Výstupní napětí 24V DC, 24...28V DC Výstupní proud 10A Napájecí napětí 88...264V AC, 124...370V DC Elektrické připojení svorkovnice Montáž DIN Vnější rozměry 63 x 125.2 x 113.5mm Hmotnost 1.03kg Počet výstupů 1 Pracovní teplota -25...70°C Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, přepětí, proti zkratu Účinnost 94% Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Řada SDR-240 Druh krytu 979A Rozměry podívejte se Doplňkové funkce: aktivní PFC signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO) Další informace Hmotnost brutto: 1.02 kg