MEANWELL - SDR-960-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 960W na DIN
Výrobca
OEM
KódITA171983
Part No.SDR-960-24
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 1x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITA171983
Part No.: SDR-960-24
Průmyslový spínaný síťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 24V 960W. Funkce a vlastnosti: • aktivní PFC • signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO) • Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, přepětí, proti zkratu Technické specifikace: Typ zdroje spí...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Průmyslový spínaný síťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 24V 960W. Funkce a vlastnosti: • aktivní PFC • signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO) • Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, přepětí, proti zkratu Technické specifikace: Typ zdroje spínaný Výkon 960W Výstupní napětí 24V DC, 24...28V DC Výstupní proud 40A Napájecí napětí 254...370V DC, 180...264V AC Elektrické připojení svorkovnice Montáž DIN Vnější rozměry 110 x 125.2 x 150mm Hmotnost 2.47kg Počet výstupů 1 Pracovní teplota -30...70°C Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, přepětí, proti zkratu Účinnost 94% Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení Řada SDR-960 Druh krytu 214A Doplňkové funkce: aktivní PFC signalizace správnosti výst. napětí (kontakt NO) Další informace Hmotnost brutto: 2.51 kg