MikroTik MTP250-26V94-OD, Outdoor AC/DC power supply with 26V 250W output
Výrobca
Mikrotik
KódITK962231
Part No.MTP250-26V94-OD
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 4x
Záruka koncový zákazník: 2 Roky
Záruka firma: 2 Roky
Výrobca:
Mikrotik
Kód: ITK962231
Part No.: MTP250-26V94-OD
Outdoor 26V 250W AC/DC power supply units for the MikroTik netPower product line. Built for situations when your outdoor switches need that extra juice. Pole/wall mount compatible! While the MTP250-53V47-OD (see related products) can output 53V 250W, t