MikroTik MTP250-53V47-OD, Outdoor AC/DC power supply with 26V 250W output
Výrobca
Mikrotik
KódITK962232
Part No.MTP250-53V47-OD
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 13x
Záruka koncový zákazník: 2 Roky
Záruka firma: 2 Roky
Výrobca:
Mikrotik
Kód: ITK962232
Part No.: MTP250-53V47-OD
Outdoor 53V 250W AC/DC power supply units for the MikroTik netPower product line. Built for situations when your outdoor switches need that extra juice. Pole/wall mount compatible! MTP250-53V47-OD can output 53V 250W, while the MTP250-26V94-OD (see rel