Nabíječka T6 power Canon LP-E5, 230V, 12V, 1A BCCA0012
Výrobca
KódITK295609
Part No.BCCA0012
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 22x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITK295609
Part No.: BCCA0012
230V síťový adaptér, 12V autoadaptér, nabíjecí proud 1A Napětí: 7.4 V Produktová čísla: LP-E5 Kompatibilní modely: Canon EOS 1000D, Canon EOS 450D, Canon EOS 500D, Canon EOS Kiss F, Canon EOS Kiss X2, Canon EOS Kiss X3, Canon EOS Rebel T1i, Canon EOS R...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
230V síťový adaptér, 12V autoadaptér, nabíjecí proud 1A Napětí: 7.4 V Produktová čísla: LP-E5 Kompatibilní modely: Canon EOS 1000D, Canon EOS 450D, Canon EOS 500D, Canon EOS Kiss F, Canon EOS Kiss X2, Canon EOS Kiss X3, Canon EOS Rebel T1i, Canon EOS Rebel XS, Canon EOS Rebel Xsi