ďalšie podkategórie Diskové polia

 
 
 
 
 

Najpredávanejšie produkty

 
Synology DS218+ DiskStation
DiskStation DS218+ Všestranné řešení úložiště optimalizované pro ochranu dat! Kompaktní a přesto výkonné řešení úložiště Multimediální server 4K Synchronizace souborů na různých zařízeních Ochrana digitálních datových zdrojů Snadný přístup k souborům p...
368.20 € bez DPH 306.81 €
 
Synology DS918+
DiskStation DS918+ Výkonné a škálovatelné 4šachtové úložiště NAS pro rostoucí firmy! Odkaz na stránky výrobce: https://www.synology.com/cs-cz/products/DS918+#specs Specifikace Hardware Procesor: model CPU: Intel Celeron J3455 CPU architektura: 64-bit F...
599.20 € bez DPH 499.30 €
 
Synology™ DiskStation RS816  4x HDD  NAS VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V®rack 1U
Kompaktní, svižný a efektivní, zamerený na klícové prvky pro firmy 1U 4šachtový rackmount NAS je hluboký pouze 30,5 cm, díky cemuž jej lze využít v serverových skríních se dvema porty i v rackových skríních na zdi, což je ideální pro firmy, které potrebuj
582.90 € bez DPH 485.73 €
 
Napájecí adaptér pro 4-diskové tower NAS QNAP
QNAP AC adaptér určený pro čtyř diskové QNAP NAS servery.
80.10 € bez DPH 66.71 €
 
Synology Rail Kits Fixed (pevné), RKM114
Synology Rail Kits Fixed (pevné), RKM114 PŘEHLED Ližiny Synology Rail Kit jsou určeny k instalaci stanice RackStation do racku. Součástí Synology RKS1314 jsou posuvné ližiny, které usnadňují zasouvání a vysouvání stanice RackStation při údržbě, zatímco...
31.30 € bez DPH 26.06 €
 
QNAP SAS Storage expansion card for rack models
Description: Dual-wide-port storage expansion card, SAS 6Gbps, for A01 series rack mount model, low-profile bracket Applied Model: TS-870U-RP, TS-1270U-RP, TS-879U-RP, TS-EC879U-RP, TS-1279U-RP, TS-EC1279U-RP, TS-1679U-RP, TS-EC1679U-RP, TS-EC1279U-SAS...
424.90 € bez DPH 354.12 €
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747411
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NAS 3.5" WD My Cloud Personal Storage 2TB LAN

Konečně vlastní cloudové úložiště – uložte vše na jednom místě a získejte přístup k obsahu odkudkoli pomocí počítačů PC, Mac®, chytrého telefonu nebo tabletu. Chraňte své soubory pomocí automatického zálohování pro všechny počítače PC a Mac. A díky pří...

 

119.67bez DPH

 

143.60s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP SAS Min-Min 1x-2M Cable Assembly Kit

Technické detaily Rozměry (š x h x v): 29.21 x 36.83 x 7.95 cm Velikost: 11.5 x 14.5 x 3.13 " Hmotnost: 450 g

 

116.50bez DPH

 

139.80s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP Cisco MDS9000 4Gb FC SFP Shrt Wave XCVR

Hmotnost a rozměry Rozměry (š x h x v): 23.5 x 1.5 x 31.75 cm Hmotnost: 450 g Technické detaily Velikost: 9.25 x 12.5 x 2 " Hmotnost: 1 lb

 

645.69bez DPH

 

774.83s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP SAS Min-Min 1 x 4M Cable Assy Kit

Technické detaily Rozměry (š x h x v): 47.5 x 39.12 x 39.12 cm Velikost: 18.7 x 15.4 x 15.4 " Hmotnost: 7.98 kg

 

144.32bez DPH

 

173.18s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP 1.83m 10A C13 EU Power Cord

Hmotnost: 450 g

 

30.46bez DPH

 

36.55s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack

Připojení sítě Rychlost přenosu dat: 4240 Mbit/s Protokol datového spoje: 4Gb Fibre Channel Možnosti propojení Technologie propojení: kabelový Rozhraní: SFP (mini-GBIC) Hmotnost a rozměry Hmotnost: 20 g Rozměry (š x h x v): 73.7 x 111 x 157 mm Technick...

 

107.33bez DPH

 

128.80s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 8Gb LW B-series 10km FC SFP+ 1 Pack

HP 8Gb LW B-série 10km FC SFP + 1 Balení

 

911.20bez DPH

 

1 093.44s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack

HP 8Gb Short Wave FC SFP + 1 balení

 

96.95bez DPH

 

116.34s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP MSA2 450GB 15K rpm 3,5 inch SAS HDD

Hmotnost a rozměry Rozměry (š x h x v): 80.65 x 54.84 x 41.94 cm Hmotnost: 1360 g Hmotnost: 3 lb

 

295.09bez DPH

 

354.11s DPH
k dispozícii do 48 hodin
 
       
 
 
 
 
 
HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range XCVR

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ krátký rozsah XCVR

 

423.47bez DPH

 

508.16s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ lONG Range XCVR

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ velký rozsah XCVR

 

2 747.16bez DPH

 

3 296.59s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP StorageWorks 81Q PCI-e FC HBA

HP 81Q 8Gb 1-port PCIe Fibre Channel Host Bus Adapter

 

455.31bez DPH

 

546.37s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable

HP 2m Single-Mode LC/LC FC kabel

 

65.00bez DPH

 

78.00s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable

HP 5m Single-Mode LC/LC FC kabel

 

71.05bez DPH

 

85.26s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 1m B-series Active Copper SFP+ Cable

HP 1m B-řady Active Copper SFP + kabel

 

236.66bez DPH

 

283.99s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 3m B-series Active Copper SFP+ Cable

HP 3m B-řady Active Copper SFP + kabel

 

265.08bez DPH

 

318.10s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 5m B-series Active Copper SFP+ Cable

HP 5m B-řady Active Copper SFP + kabel

 

298.58bez DPH

 

358.30s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 10GbE SW B-series SFP+ Transceiver

HP 10GbE SW B-série + SFP vysílač-přijímač

 

1 669.06bez DPH

 

2 002.87s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 10GbE LW B-series SFP+ Transceiver

HP 10GbE LW B-série + SFP vysílač-přijímač

 

3 603.96bez DPH

 

4 324.75s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP 8/12c BladeSystem 12-pt Upgr LTU

Službu je nutné registrovat do 180 dní od koupi zařízení.

 

4 505.31bez DPH

 

5 406.37s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     L 

     Leták 

     

     D 

     Digipro 

     

     G 

     Gold 

     

     P 

     ProElektro 

     

     A 

     Asus NTB darček 

     

     C 

     CashBack 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     E 

     Epson CashBack 

     

     D 

     Darček Office365 

     

     A 

     Acer 3 roky záruka 

    Acer 3 roky záruka

     B 

     BLACK FRIDAY 

     
  • NR - Nitra,
    KN - Komárno,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskové polia

 
Diskové polia

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2018 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.