PLANET kontrolér pro 1024 zařízení (AP, router, switch, atd)/ 2x LAN/ Web, SNMP/ 12,1" LCD/ IP66 NMS-1000V-12
Kontrolér, pro 1024 zařízení, 12,1" LCD, 2x LAN, 2x DB9 (COM), 1x HDMI, 2x USB, web, SNMP, telnet, SSL, IP66
Výrobca
Planet
KódITK861021
Part No.NMS-1000V-12
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 20x
Záruka koncový zákazník: 26 Mesiacov
Záruka firma: 26 Mesiacov
Výrobca:
Planet
Kód: ITK861021
Part No.: NMS-1000V-12
PLANET NMS1000V12; Kontrolér s 12,1" dotykovým LCD diplejem poskytující centralizované řízení a správu až 1024 zařízení (AP, router, switch, IP kamery, VoIP telefony, konvertory atd.) a umožňuje...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
PLANET NMS-1000V-12
Kontrolér s 12,1" dotykovým LCD diplejem poskytující centralizované řízení a správu až 1024 zařízení (AP, router, switch, IP kamery, VoIP telefony, konvertory atd.) a umožňuje tak poskytovatelům služeb a IT manažerům řídit všechny zařízení současně. Navíc nabízí grafické a uživatelsky přívětivé rozhraní pro správu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Specifikace:
Rozhraní: 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-T, 1 x audio výstup, 1 x HDMI, 2 x DB9 (COM1/COM2), 2 x USB 3.0 (aktivní vždy jen jeden), 1 x 2pin konektor
Management: konzole, Telnet, SSL, web prohlížeč (doporučujeme Chrome), SNMP v1/v2c/v3
Síťový management:
Počet spravovaných zařízení: 1024
Počet RADIUS klientů: 1024
Počet uživatelských účtů: 20000
Podpora Auto Discovery: ano, podporuje PLANET zařízení
Konzole: ano, souhrnný on-line přehled
Přehled topologie: ano, vizuální pohled na topologii připojených zařízení
Status monitoring: ano, aktuální (realtime) přehled offline/online zařízení
Profil SSID/RF: ano, vytváření a údržba více bezdrátových profilů
Správa clusterů: ano, seskupování AP pro hromadné poskytování a dávkové upgrady
Mapování SSID na VLAN: ano, konfigurace mapování SSID na VLAN v podporovaných AP
Ověřování RADIUS: ano, ověřování klientů ve velké podnikové síti
Fyzické vlastnosti:
Procesor: Intel Celeron N2930
Operační paměť: 4 GB, DDR3, 1333 MHz
HDD kapacita: 32 GB 2,5" HDD SATA3
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Napájení: externí adaptér 12 V (max. 5 A), výkon 60 W (adaptér součástí balení)
Rozměry: 319 x 245 x 51,7 mm