POE-POE-PAN24-GB GB stíněný 24port Poe panel
Výrobca
OEM
KódITK758464
Part No.POE-PAN24-GB
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 13x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITK758464
Part No.: POE-PAN24-GB
Panel do 19" racku integrující 24 gigabitových stíněných pasivních POE injektorů s napájecím rozsahem 24 - 56V. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Vratná proudová pojistka ...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Panel do 19" racku integrující 24 gigabitových stíněných pasivních POE injektorů s napájecím rozsahem 24 - 56V. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Vratná proudová pojistka do hodnoty 650mA (+/-15%) na každém portu, zemnění vyvedeno do casu. Třístupňová LED signalizace proudových hodnot na čtyřech skupinách portů: • 0 - 20mA (bez zátěže) • 20 - 400mA (zelená led) • Vyšší než 400mA (červená led) Přidáním tohoto průchozího panelu do rozvaděče získáte napájecí centrum, které jednoduchým způsobem zapojíte mezi stávající switch a patchpanel, který již vede k napájenému zařízení (IP kamera, IP telefon, bezdrátové prvky, apod.). Vstup pro napájení prostřednictvím dvou 2.1mm 60V jacků. V případě připojení napájecího adaptéru pouze do jednoho z napájecích vstupů, je napájeno všech 24 portů. V případě připojení napájecích adaptérů do obou napájecích vstupů, jsou z prvního vstupu napájeny porty 1-12, z druhého vstupu porty 13-24. PoE panel pracuje v režimu B: Panel je tedy kompatibilní s aktivními prvky s integrovaným POE injektorem využívajícím k napájení piny 4/5+ a 7/8- (jako např. aktivní prvky MIKROTIK, UBIQUITI). (Nepodporuje napájení aktivních prvků využívajících k napájení piny 1/2- a 3/6+ jako např. IP, kamery, IP telefony, aktivní prvky CISCO apod.) Napájecí zdroj není součástí dodávky, volbu a výkonové parametry zdroje je třeba optimalizovat dle příslušných odběrů napájených prvků a jejich konfigurace. Maximální povolené příkonové hodnoty na vstupu do POE panelu: 24V: 576W (24A) 48V: 1152W (24A) Upozornění: Nelze kombinovat zapojení Ubiquiti 100Mbps produktů vyžadujících 24V zdroj a produktů vyžadujících 48V zdroj z důvodu rozdílného chování POE portu Ubiquiti zařízení napájených 24V od např. chování portu u produktů MikroTik. Fukce a vlastnosti: • 19" provedení • 24 portů s podporou pasivního PoE • LED kontrolka pro zjištění funkčního napájecího adaptéru • Vratná pojistka proti zakolísání proudu (OCP ochrana 650mA) na každém portu • 2 vstupní napájecí konektory - standardní jack 2.1/5.5mm • Vstupní napětí 24-56V, maximální výkon 150W • Max. výstupní proud na portu 30W Technické specifikace • Input: 24-56V/ 150W (2x 2.1 60V power jack) • Data: 1/2 & 3/6 & 4/5 & 7/8 • Power: A) 1/2- & 3/6+ B) 4/5+ & 7/8- • Weight: 1.4Kg • Dimensions: 482.6mm×44.3mm×52mm • Ethernet: TIA/EIA 568 Cat5E, Cat6E • Standards: passive PoE • Data rate: 10/100/1000Mbps • Connectors: 24x shielded GB RJ-45 • Operating Temperature: 0°C ~ 50°C • Storage Temperature: -40°C ~ +70°C • Operating Humidity: 10% ~ 80%RH • Storage Humidity: 5% ~ 90%RH