Rack Triton 10" - 10U hybridní 19" - 5U/260mm plechové dveře, šedý RKA-10-CS3–CAX–X1
Výrobca
TRITON
KódITK300221
Part No.RKA-10-CS3–CAX–X1
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 28x
TRITON
Kód: ITK300221
Part No.: RKA-10-CS3–CAX–X1
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Je proto vhodný například pro zástavbu do nábytku.
Instalační rám pro 10“ nebo 19“ technologie lze hloubkově nastavit v 8 předem připravených pozicích.
Dveře jsou standardně celoskleněné, mohou být i celoplechové nebo perforované.
Technické  parametry:
Výška.               10/5 U
Rozměr  šxh:     310x260 mm
Barva:               šedá
Hmotnost:          11,1 Kg
Max. zatížení:   20 Kg
Příbaly:
Klíč - přední dveře  2x
Vrut 6x50  4x
Podložka 6,6  4x
Hmoždinka 10  4x
Plovoucí matice M6  8
Materiál:
Bezpečnostní kalené sklo tl. 5 mm