Rack Triton 10" - 10U hybridní 19" - 5U/260mm prosklené dveře, šedý RKA-10-AS3–CAX–X1
-9%
Výrobca
TRITON
KódITK145877
Part No.RKA-10-AS3–CAX–X1
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 38x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
TRITON
Kód: ITK145877
Part No.: RKA-10-AS3–CAX–X1
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Je proto vhodný například pro zástavbu do nábytku.
Instalační rám pro 10“ nebo 19“ technologie lze hloubkově nastavit v 8 předem připravených pozicích.
Dveře jsou standardně celoskleněné, mohou být i celoplechové nebo perforované.
Technické  parametry:
Typ:                   hybridní
Rozteč:             10“ /19"
Krytí:                  IP30
Dveře:               prosklené
Výška.               10/5 U
Rozměr  šxh:     310x260 mm
Barva:               šedá
Hmotnost:          11,1 Kg
Max. zaťížení:   20 Kg
Příbaly:
Klíč - přední dveře  2x
Vrut 6x50  4x
Podložka 6,6  4x
Hmoždinka 10  4x
Plovoucí matice M6  8
Materiál:
Bezpečnostní kalené sklo tl. 5 mm