Rack Triton 10" - 10U hybridní 19" - 5U/460mm plechové dveře, šedý RKA-10-CS5–CAX–X1
Výrobca
TRITON
KódITK492336
Part No.RKA-10-CS5–CAX–X1
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 29x
TRITON
Kód: ITK492336
Part No.: RKA-10-CS5–CAX–X1
Hybridní 10" rack Triton nabízí možnost montáže 10“ zařízení ( výška až 10U) nebo svisle umístěných 19“ zařízení (výška až 5U). Dveře rozvaděče jsou standardně celoplechové na žádost mohou být i celoskleněné nebo perforované.
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Nástěnný rozvaděč rack Triton 10" nabízí možnost montáže 10“ zařízení (výška až 10U) nebo svisle umístěných 19“ zařízení (výška až 5U). Je proto vhodný například pro montáž do nábytku. Rozvaděč snese maximální zatížení 20 kg.
Instalační rám pro 10“ nebo 19“ technologie lze hloubkově nastavit v 8 předem připravených pozicích.
rack
Dveře jsou standardně celoplechové, na žádost mohou být i celoskleněné z bezpečnostního kaleného skla tl. 5 mm nebo perforované.
Specifikace:
Výška. 10/5 U
Rozměr (Š x H): 310 x 460 mm