Rack Triton 10" - 10U hybridní 19" - 5U/460mm prosklené dveře, šedý RKA-10-AS5–CAX–X1
Výrobca
TRITON
KódITK492335
Part No.RKA-10-AS5–CAX–X1
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 20x
TRITON
Kód: ITK492335
Part No.: RKA-10-AS5–CAX–X1
Hybridní 10" rack Triton nabízí možnost montáže 10“ zařízení ( výška až 10U) nebo svisle umístěných 19“ zařízení (výška až 5U). Dveře rozvaděče jsou standardně celoskleněné na žádost mohou být i celoplechové nebo perforované.
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Nástěnný rozvaděč rack Triton 10" nabízí možnost montáže 10“ zařízení (výška až 10U) nebo svisle umístěných 19“ zařízení (výška až 5U). Je proto vhodný například pro montáž do nábytku. Rozvaděč snese maximální zatížení 20 kg.
Instalační rám pro 10“ nebo 19“ technologie lze hloubkově nastavit v 8 předem připravených pozicích.
rack
Dveře jsou standardně celoskleněné z bezpečnostního kaleného skla tl. 5 mm, na žádost mohou být i celoplechové nebo perforované.
Specifikace:
Výška. 10/5 U
Rozměr (Š x H): 310 x 460 mm