Supermicro® CSE-846E1-R1200B 4U chassis S9SC846E1R1200B
Výrobca
Supermicro
KódITK023345
Part No.S9SC846E1R1200B
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 41x
Supermicro
Kód: ITK023345
Part No.: S9SC846E1R1200B
Key Features
• High Efficiency Power &
 High Storage Capacity 1. 4U Storage Chassis with Expender for
   Scalability
2. 1200W high-efficiency (1+1) redundant
   power supply (Gold Level 93%)
3. 24x 3.5" SAS/SATA Hot-swappable
   Drive Bays
4. Mini-I-Pass (SFF 8087) connectivity
5. 100% Cooling Redundancy
6. Power Switch, Reset Switch &
   6 LED Indicators
7. Optional 2x Internal Fixed 3.5" HDD
   or 2x fixed 2.5" HDD + DVD
8. Palletized package for secure
   transportation
Form Factor
4U chassis support for motherboards up to size
13.68" x 13", E-ATX and ATX
Dimensions
Height 7" (178mm)
Width 17.2" (437mm)
Depth 26" (660mm)
Gross Weight 75 lbs (34.0kg)
Available Colors Black
Expansion Slots
7x PCI expansion slots
Drive Bays
Hot-swap 24x 3.5" Hot-swap (SAS / SATA) Drive Bays