TINYCONTROL SCT-013-100/1V proudový senzor SCT do 100A/1V SCT-013-100A/1V
TINYCONTROL SCT-013-100/1V proudový senzor SCT do 100A/1V
Výrobca
KódITA357516
Part No.SCT-013-100A/1V
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Vaša cena s DPH
6.95
bez DPH 5.65
Vaša cena bez DPH
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 14x
Záruka koncový zákazník: 26 Mesiacov
Záruka firma: 26 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA357516
Part No.: SCT-013-100A/1V
POZOR: Nezapomen korektne vyplnit Typ, Vyrobce a PodTyp na zalozce Detail...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Tinycontrol SCT-013-100A/1V
Neinvazivní indukční senzor pro měření střídavého proudu do 100 A s napěťovým výstupem 1 V.
Tento proudový senzor umožňuje jednoduché a bezpečné měření střídavého proudu bez nutnosti přerušení měřeného obvodu. Senzor stačí nasadit na jeden vodič a okamžitě poskytuje na výstupu napětí úměrné protékajícímu proudu. Díky integrovanému zatěžovacímu rezistoru nabízí přímý napěťový výstup 1 V AC při maximálním proudu 100 A.
Senzor je zakončen standardním 3,5mm jack konektorem, což usnadňuje připojení k Arduino platformám nebo jiným měřicím systémům. Ideální pro monitorování spotřeby energie, automatizaci domácnosti nebo průmyslové aplikace.
  • Měřicí rozsah 0 až 100 A střídavého proudu
  • Výstupní napětí 1 V AC proporcionální k měřenému proudu
  • Neinvazivní měření pomocí magnetické svorky bez nutnosti přerušení obvodu
  • Vestavěný zatěžovací rezistor pro přímý napěťový výstup
  • Maximální průměr měřeného kabelu 12 mm
  • Zakončení 3,5mm jack konektorem pro snadné připojení
  • Kompatibilní s Arduino a dalšími měřicími platformami
  • Délka kabelu 1 m pro flexibilní umístění
Princip fungování
Použití v praxi
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Model: SCT-013-100
Měřicí rozsah: 0 až 100 A (AC)
Výstupní napětí: 1 V AC
Vestavěný zatěžovací rezistor: ano
Typ konektoru: 3,5mm jack