TRITON polica s perforáciou 1U/150mm čierna RAL9005, nosnosť do 15kg RAX-UP-150-A1
Výrobca
TRITON
KódITK033210
Part No.RAX-UP-150-A1
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 13x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
TRITON
Kód: ITK033210
Part No.: RAX-UP-150-A1
Nízkoprofilová 19" police 1U / 150mm V porovnání se standardní policí má tento typ nižší nosnost, ale v rozvaděči nezabírá 1U. Díky své konstrukci tak umožňuje plné využití instalačních pozic v rozvaděči. Takové řešení je výhodou zejména u stísněných i...