UBNT EdgeMAX EdgePower EP-54V-150W [napájací zdroj pre smerovače a prepínače EdgePoint, 150W, rozšíriteľný na 300W]
Výrobca
Ubiquiti
KódITK599536
Part No.EP-54V-150W
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 22x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Ubiquiti
Kód: ITK599536
Part No.: EP-54V-150W
Edgepower je výkonné rackmount napájecí řešení s webovým managementem vhodné pro napájení EdgePoint routerů a switchů. EdgePower obsahuje 2 šachty pro modulární napájecí zdroje, které lze pomocí managementu sloučit max. výkon 300 W nebo automaticky zál...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Ubiquiti Networks EdgePoint EP-54V-150W - Napájení (montáž do racku / externí) - AC 100-240 V - 150 Watt - Ethernet 10/100 - 1U - 19"
Napájení (montáž do racku / externí) - AC 100-240 V - 150 Watt - Ethernet 10/100 - 1U - 19"