XtendLan Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-10km, univerzální konektor 2,5mm XL-VFL101-10A
Světelný lokátor, 10mW, 650nm, SM/MM, 8-10km, univerzální konektor 2,5mm
Výrobca
KódITA136159
Part No.XL-VFL101-10A
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 7x
Záruka koncový zákazník: 26 Mesiacov
Záruka firma: 26 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA136159
Part No.: XL-VFL101-10A
XtendLan XLVFL10110A; Světelný lokátor poškozených optických vláken , červené světlo, 10 mW, 650 nm , použitelné pro vedení do 810 km , ferule univerzální (průměr 2,5 mm), světelný signál C...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
XtendLan XL-VFL101-10A
Světelný lokátor poškozených optických vláken, červené světlo, 10 mW, 650 nm, použitelné pro vedení do 8-10 km, ferule univerzální (průměr 2,5 mm), světelný signál CW a 2 Hz pulzní, pro single i multimode, napájení 2x baterie AA.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Barva světla: červená
Výstupní výkon: 10 mW
Vlnová délka: 650 nm
Podporovaný typ vlákna: singlemode, multimode
Konektor: univerzální 2,5 mm konektor (pro FC, SC i ST konektory)
Napájení: 2x AA baterie
Rozměry: 175 x 26 x 26 mm