3M Antireflexkčný filter na 23,8" širokoúhlý monitor ( pre 23.8" W SCREEN 16:9 ), 297 x 528mm, diagonala :604 AG238W9B
Výrobca
3M
KódITA324833
Part No.AG238W9B
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 14x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
3M
Kód: ITA324833
Part No.: AG238W9B
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Anti-glare
Yes
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
No
Brands
Catalog Number
AG238W9B
Device Type
Monitors
Display Diagonal
23.8 in
Display Diagonal (Imperial)
23.8 in
Display Diagonal (Metric)
604 mm
Factory ISO Certification
No ISO Certification information available
Film Classification
Anti-Glare
Filter Dimensions (width x height)
20.77 in x 11.69 in
Filter Dimensions - Metric (width x height)
528 mm x 297 mm
For Device with Raised Bezel
Yes
Orientation
Landscape
Reversible
Matte-to-Matte
Screen Attachment
Adhesive Strips, Slide Mounts
Touch Compatibility
Warranty Period
Limited 1-year warranty
Dimensions and Classifications
Overall Height (Imperial)
11.69 in
Overall Height (Metric)
297 mm
Overall Width (Imperial)
20.77 in
Overall Width (Metric)
528 mm