3M Privacy Filter Monitor PF220W1B 22" 16:10 474mm x 297mm
Výrobca
3M
KódITA371052
Part No.PF220W1B
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 1x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
3M
Kód: ITA371052
Part No.: PF220W1B
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Pre spravny vyber filtra su potrebne tieto udaje.
1. Presny typ displeja napr. LG 19M38A-B, 18,5" W
Ak takyto udaj zakaznik nevie poskytnut, potom su potrebne tieto udaje
1. Uhlopriecka
2. Aspect ratio (16:9, 4:3 a pod. )
3. Oramovany aleno neoramovany
4. Dotykovy, nedotykovy
3M™ PF22.0 Monitor Privacy Filter
Pre 22.0" Widescreen Monitor
Privátne filtre na ochranu súkromia
Máte tušenie, kto sa dnes pozeral na vašu obrazovku ?
Nasaďte 3M privátny filter a problém je vyriešený. Jednoduché!
- Čierne filtre 3M na ochranu súkromia poskytujú úplnú ochranu v uhle 60°  z oboch strán.
- Bránia komukoľvek ďalšiemu čítať dáta z obrazovky, či už na verejnosti alebo v kancelárii.
- Sú ľahko odnímateľné, pokiaľ sa chcete s dátami podeliť s priateľmi alebo kolegami.
- Filter sa pred zavretim noteboku nemusí skladať.
- Pri lesklej obrazovke redukuje zrkadlový efekt displeja
- Chráni displej pre škrabancami.
Antireflexné
Áno
Dotyková kompatibilita
Nie
Katalógové císlo
PF220W1B
Klasifikácia fólie
Cierna
Obojstranné
Matte-to-Gloss
Orientácia
Na šírku
Pomer strán
16:10
Pre zariadenie so zdvihnutým rámom
Áno
Redukcia modrého svetla
Rozmery filtra (šírka x výška)
18.67 in x 11.68 in
Rozmery filtra – metrické jednotky (šírka x výška)
474 mm x 297 mm