Aiino Mav Ultra 35W GaN wall charger with two USB-C ports AIWCH35W
Výrobca
AIINO
KódITA281091
Part No.AIWCH35W
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 13x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 12 Mesiacov
Výrobca:
AIINO
Kód: ITA281091
Part No.: AIWCH35W
Rýchle nabíjanie pre dve zariadenia Sieťovánabíjačka Aiino Mav Ultra 35W GaN je ideálna na nabíjanie dvoch zariadení súčasne v najtesnejších priestoroch, nech ste kdekoľvek. Je vybavená dvoma portami USB-C a bol navrhnutý tak, aby čo najlepšie využíval...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Rýchle nabíjanie pre dve zariadenia
Sieťová nabíjačka Aiino Mav Ultra 35W GaN je ideálna na nabíjanie dvoch zariadení súčasne v najtesnejších priestoroch, nech ste kdekoľvek. Je vybavená dvoma portami USB-C a bol navrhnutý tak, aby čo najlepšie využíval rýchle nabíjanie pre najnovšie modely iPhone a iPad. Perfektné na použitie doma, v kancelárii a na cestách, môžete umiestniť Mav aj do tých najmenších pracovných priestorov alebo tašiek a pripojiť ho k najnepohodlnejším zásuvkám.
Top GaN: najrýchlejšia technológia pre vašu každodennú nabíjačku
 - Materiál: ohňovzdorný PC
 - Vstup: 100V-240V ~ 50-60Hz, 0,8A
 - Výkon: Typ C1/C2 => 18W + 18W 5V=3A 15W,9V=3A 27W, 12V=2,91A 35W, 15V=2,33 35W, 20V=1,75A 35W
 - Celkový výkon: 35W max
 - čip GaN
 - Nabite dva iPhony 15 z 0-50 % len za 30 minút