Výrobca
NEDIS
KódITA321473
Part No.BSCN2D100BK
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
skladom
NR
1k dispozícii do 48 hodin
BA
DPH 23%
Objednať
skladom
Hodnotenie produktu
Hodnotené 19x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
NEDIS
Kód: ITA321473
Part No.: BSCN2D100BK
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Čtečka čárových kódů
CMOS | Kabelové | 1D lineární / 2D/QR | Napájení z USB | USB 2.0
• Díky vysoce výkonnému snímači CMOS můžete skenovat 1D lineární čárové kódy i 2D/QR kódy
• Rychlost skenování až 200krát za sekundu
• Skener funguje na všech běžných operačních systémech, jako je Windows, MAC OS a Android
Specifikace produktu
Šířka 70 mm
Výška 153 mm
Hloubka 100 mm
Hmotnost 198 g
Barva Černá
Materiál ABS
PVC
Polycarbonate
Typ zdroje napájení Napájení z USB
Vstupní napětí 5 V DC
Zástrčka USB
Vstupní proud 0.2 A