Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach, AXM763 AXM763-10000S

 
 
 

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach, AXM763 AXM763-10000S

 
 
 
 
 
Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach, AXM763 AXM763-10000S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

NETGEAR 

KódITK315929
Part No.AXM763-10000S
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin 

NRE

1k dispozícii do 48 hodin 

NR

1k dispozícii do 48 hodin 

KN

1k dispozícii do 48 hodin 

BA

 
DPH 20%
Vaša cena s DPH
389.03 
bez DPH 324.19 
 
Vaša cena bez DPH  
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
 
 
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 60 Mesiacov
Záruka firma: 60 Mesiacov
Výrobca:

NETGEAR 


Kód: ITK315929
Part No.: AXM763-10000S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* Adds 10 Gigabit Ethernet “Long Reach Multimode” fiber connectivity * Fits into built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS as well as AX743 Module * Drive 10 Gigabit Ethernet up to 220m distances with legacy 62.5/125µm multimode fiber 10 Gi...
 
 
 
 
 
  •  

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach, AXM763 AXM763-10000S

 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

* Počítačová síť
Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s
* Možnosti připojení
Technologie propojení: Kabel
* Další charakteristiky
Rozhraní: 10GE SFP+


Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 10GBase-LRM - multirežim LC - až 260 m - pro NETGEAR M4300-28G-PoE+


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 

SME OTVORENÍ! - Naše predajne sú otvorené podľa klasického otváracieho poriadku. Tešíme sa na Vašu návštevu. Viac info

Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Popredná spoločnosť


    Certifikovaný partner


    Sieť dodávateľov


    Široký sortiment


    Rýchle doručenie


    Osobný odber


    Sieť predajní
     
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
     

     

     

    Technické riešenie ©2021 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.