ďalšie podkategórie Optické káble

 
 
 
 
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747251
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DATACOM STP dvojzásuvka Cat5e nad omítku 45 st. 2100_dat

Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm

 

9.20bez DPH

 

11.04s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Skrutka B2X16/BN384 M2x16 100ks bal/ predávané po 1ks

 

0.12bez DPH

 

0.14s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Skrutka B2X20/BN660 M20x20 100ks bal/ predávané po 1ks

Skrutka B2X20/BN660 M20x20/ po 1ks

 

0.12bez DPH

 

0.14s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Skrutka M2X12/D965B M2x12 100ks bal/ predávané po 1ks

 

0.06bez DPH

 

0.07s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks (prodáváno po 100ks)

TENTO PRODUKT JE CERTIFIKOVANÝ PRO VYUŽITÍ 15LETÉ SYSTÉMOVÉ ZÁRUKY KABELÁŽE OPTIX. Stíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič drát, kulatý kabel, PVC a LSOH plášť. Konektory OPTIX typu RJ45 jsou spolehlivé komponenty, které jsou konstrukčně uzpůsobeny tak, a

 

0.22bez DPH

 

0.26s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2 DK-2532-10

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m OM2 Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co

 

8.91bez DPH

 

10.69s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
XtendLan FO patch SC-SC 3m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod

XtendLan FOPSCSCS39A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

 

3.00bez DPH

 

3.60s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
XtendLan FO patch LC-SC 3m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod

XtendLan FOPLCSCS39A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

 

2.69bez DPH

 

3.23s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
XtendLan FO patch LC-LC 3m 9/125, simplex,LS0H, ultraflexibilní G.657.A1, průměr 2mm, krátký vývod

XtendLan FOPLCLCS39A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů. Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý poloměr ohybu...

 

2.69bez DPH

 

3.23s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
MikroTik S+RJ10 RJ45 10M/100M/1G/10G copper modul (SFP+)

Metalický RJ45 modul podporující 10MB/100MB/1GB/10GB rychlosti po UTP/FTP kabeláži pro použití s aktivními prvky disponujícími SFP+ porty. Technické specifikace: • prvek založen na Marvell 88X3310P • spotřeba max 2.4 W (10GBASE-T, 30 m link) • použitel...

 

89.06bez DPH

 

106.87s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
LANBERG optický patch cord SM SC/APC-SC/UPC simplex 3m LSZH G657A1 průměr 3mm, barva žlutá

Armac Multi M6 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným

 

2.50bez DPH

 

3.00s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2533-01

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co

 

6.40bez DPH

 

7.68s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
PanzerGlass Original - Ochrana obrazovky - křišťálově čistá - pro Apple iPad mini 4; 5 1051

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

 

10.90bez DPH

 

13.08s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 7m 1034

7m

 

6.33bez DPH

 

7.60s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 3m 9/125 simplex, G.652d, LS0H

XtendLan FOP-SCASCA-S-3-9; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace . Izolace 2 mm, LS0H. ZÁKLA...

 

2.74bez DPH

 

3.29s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex |15m

Výrobca: Qoltec Trieda produktu: Sieťový optický kábel Dĺžka: 15 m Typ kabeláže: SingleMode G652D Typ konektoru 1: SC/APC Typ konektoru 2: SC/APC Maximálna prenosová rýchlosť: netýka sa Doplňujúce informácie: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Ki...

 

3.78bez DPH

 

4.54s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optická spojka SC/APC single mode simplex

Optická spojka SC/APC single mode simplex typ broušení: APC

 

0.98bez DPH

 

1.18s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Gembird Toslink optický kábel, čierny 10m CC-OPT-10M

Výrobca: Gembird Trieda produktu: Káble - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK Typ kábla: audio Dĺžka kábla: 10 m Pozlátené konektory: Nie Farba kábla: čierna

 

10.00bez DPH

 

12.00s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Stahovací pásky 100ks Černá

Stahovací pásky pro lepší organizaci kabelu 100ks v balení rozměry: 98 x 2,5mm barva černá

 

2.68bez DPH

 

3.22s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Gembird Toslink optický kábel, čierny, 2m

Výrobca: Gembird Trieda produktu: Káble - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK Typ kábla: audio Toslink (optical) zástrčky: 2x samec TOSLINK (optical) Dĺžka kábla: 2 m Pozlátené konektory: Nie Farba kábla: čierna Čistá hmotnosť: 60 g

 

3.15bez DPH

 

3.78s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

Optické káble

 
Optické káble

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Popredná spoločnosť


    Certifikovaný partner


    Sieť dodávateľov


    Široký sortiment


    Rýchle doručenie


    Osobný odber


    Sieť predajní
     
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
     

     

     

    Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.