• Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747259
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

121

ks za

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m, OM2 1140

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 1m

 

10.32bez DPH

 

12.38s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m, OM2 1141

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 2m

 

10.70bez DPH

 

12.84s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m, OM2 502710332

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 3m

 

5.65bez DPH

 

6.78s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m, OM2 502710333

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 5m

 

5.91bez DPH

 

7.09s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,1m, OM1 502710337

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,1m

 

13.24bez DPH

 

15.89s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m, OM1 1241

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m

 

13.34bez DPH

 

16.01s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,3m, OM1 50271034

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,3m

 

16.30bez DPH

 

19.56s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,5m, OM1 1243

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m

 

19.08bez DPH

 

22.90s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m 1040

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 1m

 

7.96bez DPH

 

9.55s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m 1041

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m

 

4.86bez DPH

 

5.83s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m 1042

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 3m

 

7.38bez DPH

 

8.86s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 5m 1043

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 5m

 

4.80bez DPH

 

5.76s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/ST, 2m DPX-62,5-LC/ST-2

 

11.97bez DPH

 

14.36s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/ST, 7m DPX-50-LC/ST-7

 

14.37bez DPH

 

17.24s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/ST, 20m DPX-62-LC/ST-20

 

29.78bez DPH

 

35.74s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ Xm délka na přání 1044

Opticord LC-ST 09/125µ Xm délka na přání

 

8.75bez DPH

 

10.50s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/ST, 5m DPX-62,5-LC/ST-5

 

13.91bez DPH

 

16.69s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 62,5/125, LC/ST, 10m DPX-62,5-LC/ST-01

 

22.98bez DPH

 

27.58s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/ST, 1m DPX-50-LC/ST-1

 

7.86bez DPH

 

9.43s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/ST, 25m DPX-50-LC/ST-25

 

36.66bez DPH

 

43.99s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

121

ks za

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

duplex LC/ST

 
duplex LC/ST

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Popredná spoločnosť


    Certifikovaný partner


    Sieť dodávateľov


    Široký sortiment


    Rýchle doručenie


    Osobný odber


    Sieť predajní
     
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
     

     

     

    Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.