QNAP 350W power supply (20pin+24pin+8pin), single, FSP PWR-PSU-350W-FS02
Výrobca
Qnap
KódITA073434
Part No.PWR-PSU-350W-FS02
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%