10' OCRACK OCC-10-9U-S rozvaděč nástěnný 9U/280mm skleněné dveře OCRA-10-9U-S
Výrobca
Opticord
KódITK860356
Part No.OCRA-10-9U-S
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 30x
Záruka koncový zákazník: 24 Roky
Záruka firma: 24 Roky
Výrobca:
Opticord
Kód: ITK860356
Part No.: OCRA-10-9U-S
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
10" nástěnný rozvaděč OCRACK
- výška   9U (425 mm)
- hloubka 280 mm
- barva šedá
- plechové dveře s plexisklo výplní
- snadná výměna levé/pravé otevírání
Rozvaděč obsahuje:
- přední vertikální lišty
- dveřní zámek + 2 klíče
Logistické parametry:
- rozměry: 360 x 290 x 440 mm
- přední dveře: 1,2mm
- montážní lišta: 1,2mm
- ostatní: 1mm