3M™ Bright Screen Privacy Filter for 14.5in Laptop, 16:10 BP145W1B
Výrobca
3M
KódITA393767
Part No.BP145W1B
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 11x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
3M
Kód: ITA393767
Part No.: BP145W1B
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Pre spravny vyber filtra su potrebne tieto udaje.
1. Presny typ displeja napr. LG 19M38A-B, 18,5" W
Ak takyto udaj zakaznik nevie poskytnut, potom su potrebne tieto udaje
1. Uhlopriecka
2. Aspect ratio (16:9, 4:3 a pod. )
3. Oramovany aleno neoramovany
4. Dotykovy, nedotykovy
Privátne filtre na ochranu súkromia
Máte tušenie, kto sa dnes pozeral na vašu obrazovku ?
Nasaďte 3M privátny filter a problém je vyriešený. Jednoduché!
- Čierne filtre 3M na ochranu súkromia poskytujú úplnú ochranu v uhle 60°  z oboch strán.
- Bránia komukoľvek ďalšiemu čítať dáta z obrazovky, či už na verejnosti alebo v kancelárii.
- Sú ľahko odnímateľné, pokiaľ sa chcete s dátami podeliť s priateľmi alebo kolegami.
- Filter sa pred zavretim noteboku nemusí skladať.
- Pri lesklej obrazovke redukuje zrkadlový efekt displeja
- Chráni displej pre škrabancami.
Anti-glare
Yes
Aspect Ratio
16:10
Blue Light Reduction
Yes
Brands
Catalog Number
BP145W1B
Device Type
2-in-1, Laptops
Display Diagonal (Metric)
368 mm
Film Classification
Bright Screen Privacy
Filter Dimensions (width x height)
12.33 in x 7.73 in
Filter Dimensions - Metric (width x height)
313 mm x 196 mm
For Device with Raised Bezel
Orientation
Landscape
Reversible
Matte-to-Gloss
Screen Attachment
3M™ COMPLY™ Flip Attach Set, Adhesive Strips
Touch Compatibility
Warranty Period
Limited 1-year warranty
Overall Height (Imperial)
7.73 in
Overall Height (Metric)
196 mm
Overall Width (Imperial)
12.33 in
Overall Width (Metric)
313 mm