3M Privacy Filter for 13.3" Widescreen Laptop; 16:9, 165.1mm x 293.7mm PF133W9B
Výrobca
3M
KódITK732345
Part No.PF133W9B
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 10x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
3M
Kód: ITK732345
Part No.: PF133W9B
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Pre spravny vyber filtra su potrebne tieto udaje.
1. Presny typ displeja napr. LG 19M38A-B, 18,5" W
Ak takyto udaj zakaznik nevie poskytnut, potom su potrebne tieto udaje
1. Uhlopriecka
2. Aspect ratio (16:9, 4:3 a pod. )
3. Oramovany aleno neoramovany
4. Dotykovy, nedotykovy
3M™ PF14.0W Notebook Privacy Filter
Pre 14.0" Widescreen Notebook Computers
Privátne filtre na ochranu súkromia
Máte tušenie, kto sa dnes pozeral na vašu obrazovku ?
Nasaďte 3M privátny filter a problém je vyriešený. Jednoduché!
- Čierne filtre 3M na ochranu súkromia poskytujú úplnú ochranu v uhle 60°  z oboch strán.
- Bránia komukoľvek ďalšiemu čítať dáta z obrazovky, či už na verejnosti alebo v kancelárii.
- Sú ľahko odnímateľné, pokiaľ sa chcete s dátami podeliť s priateľmi alebo kolegami.
- Filter sa pred zavretim noteboku nemusí skladať.
- Pri lesklej obrazovke redukuje zrkadlový efekt displeja
- Chráni displej pre škrabancami.
Specifications
Anti-glare
Yes
Anti-Reflective
No
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
Yes
Brand
Device Type
Laptops
Display Diagonal
13.3 in
Durable Screen Protection
Filter Dimensions (width x height)
11.5625 in x 6.50 in
Filter Dimensions - Metric (width x height)
294 mm x 166 mm