3M Privacy Filter for 15.6" Widescreen Laptop 193,7mm x 344,5mm PF156W9B
Výrobca
3M
KódITK765058
Part No.PF156W9B
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 28x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
3M
Kód: ITK765058
Part No.: PF156W9B
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Pre spravny vyber filtra su potrebne tieto udaje.
1. Presny typ displeja napr. LG 19M38A-B, 18,5" W
Ak takyto udaj zakaznik nevie poskytnut, potom su potrebne tieto udaje
1. Uhlopriecka
2. Aspect ratio (16:9, 4:3 a pod. )
3. Oramovany aleno neoramovany
4. Dotykovy, nedotykovy
Privátne filtre na ochranu súkromia
Máte tušenie, kto sa dnes pozeral na vašu obrazovku ?
Nasaďte 3M privátny filter a problém je vyriešený. Jednoduché!
- Čierne filtre 3M na ochranu súkromia poskytujú úplnú ochranu v uhle 60°  z oboch strán.
- Bránia komukoľvek ďalšiemu čítať dáta z obrazovky, či už na verejnosti alebo v kancelárii.
- Sú ľahko odnímateľné, pokiaľ sa chcete s dátami podeliť s priateľmi alebo kolegami.
- Filter sa pred zavretim noteboku nemusí skladať.
- Pri lesklej obrazovke redukuje zrkadlový efekt displeja
- Chráni displej pre škrabancami.
Anti-glare
Yes
Anti-Reflective
No
Aspect Ratio
16:9
Blue Light Reduction
Yes
Brand
Catalog Number
PF156W9B
Color
Black
Compatibility
3M Standard
Device Type
Laptops
Display Diagonal
15.6 in
Durable Screen Protection
Filter Dimensions (width x height)
13 9/16 in x 7 5/8 in
Filter Dimensions - Metric (width x height)
345 mm x 194 mm
Filter Type
Frameless
For Device with Raised Bezel
Height
7.625 in
Height (Metric)
19.4 Centimeter
Orientation
Landscape
Privacy
Reduces Glare
Reversible
Scratch Resistant
Screen Attachment
Attachment Strips and Slide Mount Tabs
Screen Format
Widescreen
Touch Compatibility
No
Warranty Period
Limited 1-year warranty
Width
13 in