Výrobca
ACER
KódITA384665
Part No.NT.LK4EE.008
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 5x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 12 Mesiacov
Výrobca:
ACER
Kód: ITA384665
Part No.: NT.LK4EE.008
ACER Tablet Iconia A14 (A14-11MN-A8LU) Číslo dielu: NT.LK4EE.008 Procesor Model procesora: ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU Zobrazenie Veľkosť displeja: 14" Typ displeja: LCD Technológia displeja: IPS Technológia podsvietenia: LED Rozlíšenie...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
ACER Tablet Iconia A14 (A14-11MN-A8LU)
Číslo dielu: NT.LK4EE.008
Procesor
Model procesora: ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU
Zobrazenie
Veľkosť displeja: 14"
Typ displeja: LCD
Technológia displeja: IPS
Technológia podsvietenia: LED
Rozlíšenie displeja: 1920x1200 WUXGA
Poměr strán: 16:10
Jas: 350nits
Pamäť
štandardná pamäť: 8 GB
Technológia pamäte: LPDDR5 onboard memory
Uloženie
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: UFS
Siete a komunikácia
WIFI 6 802.11ax 1x1: Áno
Bluetooth verzia v5.4: Áno
Rozhranie/porty
Reset hole: Áno
Celkový počet portov USB: 1
Počet portov USB Type-C: 1 (supporting USB 2.0)
3,5 mm jack: Áno
microSD card up to 1024 GB
Software
Operačný systém: Android 15
Výbava
Rear webcam 8MP
Front webcam 5MP
Mikrofón: Áno
Reproduktor: Áno
Touchpad: Nie
TPM: Nie
Kick stand: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 2-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Maximálna výdrž batérie: 10 hodín
Popis napájania
Bez adaptéru, odporúčaný: 2-pin 20 W AC adaptér