Výrobca
ACER
KódITA384666
Part No.NT.LKAEE.008
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 7x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 12 Mesiacov
Výrobca:
ACER
Kód: ITA384666
Part No.: NT.LKAEE.008
ACER Tablet Iconia A16 (A16-11MN-A9VM) Part Number: NT.LKAEE.008 Procesor Model procesoru: ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU Zobrazenie Veľkosť obrazovky: 16" Typ obrazovky: LCD Technológia displeja: IPS Technológia podsvietenia: LED Rozlíšen...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
ACER Tablet Iconia A16 (A16-11MN-A9VM)
Part Number: NT.LKAEE.008
Procesor
Model procesoru: ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU
Zobrazenie
Veľkosť obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technológia displeja: IPS
Technológia podsvietenia: LED
Rozlíšenie obrazovky: 1920x1200 WUXGA
Pomery strán: 16:10
Jas: 350nits
Pamäť
Štandardná pamäť: 8 GB
Technológia pamäti: LPDDR5 onboard memory
Ukládanie
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: UFS
Siete a komunikácia
WIFI 6 802.11ax 1x1: Áno
Bluetooth verzia v5.4: Áno
Rozhranie/porty
Reset hole: Áno
Celkový počet portov USB: 1
Počet portov USB Type-C: 1 (supporting USB 2.0)
3,5 mm jack: Áno
microSD card up to 1024 GB
Softvér
Operačný systém: Android 15
Výbava
Rear webcam 8MP
Front webcam 5MP
Mikrofón: Áno
Reproduktor: Áno
Touchpad: Nie
TPM: Nie
Kick stand: Áno
Informácie o batérii
Počet článkov: 2-články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Popis napájania
Bez adaptéra, odporúčaný: 9V/2.22A 20W PD
Fyzické charakteristiky
Farba: Vapor Silver
Špecifikácia: Aluminium valloy
Rozmery: 369.5 x 240.2 x 8.9 mm