Apple iPad mini (7. gen) WiFi 128GB Starlight US MXN83LL/A
Výrobca
Apple
KódITA323568
Part No.MXN83LL/A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 25x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 12 Mesiacov
Výrobca:
Apple
Kód: ITA323568
Part No.: MXN83LL/A
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Ohromný talent a kapesný dizajn
Rýchlosť, ktorá ťa dostane
iPadOS a aplikácie
Nahráš, stiahneš, kde chceš
Rýchle bezdrôtové pripojenie
Ultraširokouhlý fotoaparát
Vylepšené skenovanie dokumentov
Technické parametre:
  • Veľkosť displeja: 8,3"
  • Typ displeja: Liquid Retina
  • Dostupnosť displeja: 326 PPI
  • Maximálna jas displeja: 500 nitov
  • Rozlíšenie displeja: 2266 x 1488
  • Maximálna obnovovacia frekvencia displeja: 60 Hz
  • Rozlíšenie hlavného objektívu: 12 MPx
  • Počet objektívov zadného fotoaparátu: 1
  • Svetelnosť hlavného objektívu: f 1,8
  • Predná kamera: Áno
  • Počet objektívov prednej kamery: 1
  • Rozlíšenie prednej kamery: 12 MPx
  • Svetelnosť prednej kamery: f 2,4
  • Maximálne rozlíšenie videa: 4K UHD (3840x2160)
  • Maximálna snímková frekvencia: 240 sn./s
  • Maximálna snímková frekvencia pri max. rozlíšení: 60 sn./s
  • Blesk: Áno
  • FaceTime kamera: Áno
  • Počet jadier procesora: 6
  • Veľkosť úložiska: 128 GB
  • Veľkosť RAM: 8 GB
  • Čipová sada: Apple A17 Pro
  • Počet jadier GPU: 5x
  • Pripojenie k internetu: Wi-Fi sieť
  • Verzia Wi-Fi: 6E
  • WiFi štandard:
  • 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
  • Pásma WiFi:
  • 5GHz, 2,4GHz
  • Verzia Bluetooth: 5.3
  • Slot na pamäťové karty: Nie
  • Káblové pripojenia: USB-C
  • Bezdrôtové pripojenia: Galileo, Wi-Fi, Bluetooth
  • Stereo reproduktory: Áno
  • FM rádio: Nie
  • Rozmery (V x Š x H): 195 mm, 135 mm, 6 mm