AVACOM Nabíjecí adaptér pro notebooky Sony 19,5V 4,62A 90W konektor 6,5mm x 4,4mm s vnitřním pinem ADAC-SO2-A90W
Výrobca
Avacom
KódITK555497
Part No.ADAC-SO2-A90W
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
skladom
NR
1k dispozícii do 48 hodin
BA
DPH 23%
Objednať
skladom
Hodnotenie produktu
Hodnotené 28x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Avacom
Kód: ITK555497
Part No.: ADAC-SO2-A90W
Nabíjecí adaptér pro notebooky Sony 19,5V 4,62A 90W konektor 6,5mm x 4,4mm s vnitřním pinem C.6, konektor 6,5 x 4,4mm + pin, součástí balení je síťový kabel Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V.
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Typ príslušenstva:Sieťové adaptéry (220V)